remgal@gmail.com
791 075 216

Oferta

Instalacje elektryczne

Wykonujemy wszystkie prace elektryczne.

 

Instalacje wodno kanalizacyjne 

Pełen zakres hydrauliczny 

Malowanie

Zajmujemy się malowaniem tradycyjnym (wałek pędzel) jak również agregatem malarskim hydrodynamicznym metodą Airless. Specjalizujemy się w malowaniu takich powierzchni jak: Sufity, ściany, okna, drzwi, podlogi, dachy, meble i wiele  innych elementów drewnianych (które również lakierujemy)
 
Z uwagi na nasze bogate doświadczenie, zawsze chętnie służymy poradą w doborze farb i kolorów. 
 

Tapetowanie

Kładziemy papier gładziowy i tapety:
 • Winylowe – można je stosować w każdym pomieszczeniu, ponieważ są zmywalne, wytrzymałe oraz odporne na wszelkie uszkodzenia.

 • Papierowe – można je stosować jedynie w niektórych pomieszczeniach- tych, które mają gładkie oraz suche ściany. Tapety te są najmniej wytrzymałe z dostępnych na rynku materiałów. Ich niewątpliwą zaletą jest cena- są to jedne z najtańszych tapet, dlatego tapetowanie przy użyciu tego materiału wychodzi bardzo tanio.

 • Z włókna szklanego – można ich używać na każdy rodzaj podłoża, zwłaszcza na nierówne oraz spękane ściany czy sufity. Stanowią doskonały kamuflaż. Dodatkowo są niezwykle trwałe i można je malować wielokrotnie.  

 • Tekstylne – bardzo elegancki rodzaj tapet, zapewniający eleganckie wykończenie każdego wnętrza. Ich struktura jest złożona. Wierzchnia jej część pokryta jest lnem, jedwabiem, bawełną lub wełną.

 • Na fizelinie – rodzaj tapet nadający materiałowi elastyczność i właściwości, które mają m.in. tkaniny. Dzięki tym właściwościom tapeta ta niezwykle dobrze przylega  do powierzchni.

 • Rauhfazer – można ją stosować na każdy rodzaj ścian, nawet na te nierówne, ponieważ ładnie kryje nierówności. Zawdzięcza to swojej strukturze. Jest to rodzaj tapety papierowej jednak posada drewniane wiórki. Tym samym faktura bardzo przypomina rozsypane ziarna. 

 • Fototapety – bardzo wytrzymały rodzaj tapet, który polecany jest klientom chcących uzyskać ciekawego efektu końcowego.

 • Papier gładziowy - tradycyjna gładź szpachlowa, stosowana w celu uzyskania gładkiej, równej powierzchni pod malowanie, wymaga solidnej pracy i uciążliwego remontu. Dodatkowo szlifowanie powierzchni generuje tumany pyłu, jest praco- i czasochłonne. Jedną z alternatyw dla długiego remontu jest papier gładziowy. Naklejany na ścianę pozwala na uzyskanie gładkiej powierzchni bez uciążliwego szlifowania. Wykonany jest z czystej celulozy drzewnej, która zapewnia produktowi wytrzymałość na naciąganie. Ma bardzo gładką i jednolitą powierzchnię oraz cztery grubości, które w różnym stopniu pokrywają mankamenty przygotowywanej do malowania lub tapetowania ściany. Najcieńsze papiery wykończeniowe mają grubość 1000 i stosuje się je raczej na nowe ściany. Grubość 1200 czy 1400 pokryje już drobne ubytki, nierówności czy mankamenty powierzchni, bardziej zniszczone ściany wymagają grubości 1700. W pomieszczeniach narażonych na wilgoć lub na bardzo zniszczone ściany stosuje się papier gładziowy tzw. Super Mocny, produkowany również z celulozy, ale z dodatkiem włókien tekstylnych. Może być nakładany nawet na powierzchnie drewniane czy betonowe.


Glazura, terakota, kamień dekoracyjny

Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi glazurnicze.
Płytki, gres, mozaika, marmur, glazura , terakota, płytki klinkierowe , kamień naturalny, dekoracyjny, ozdobny.


Gładzie gipsowe, angielskie, bezpyłowe, polimerowe, wapienne

Wykonujemy wykończenia powierzchni ścian angielską metodą MULTI-FINISH. Gładzie tradycyjne oraz te nakładane agregatem hydrodynamicznym, których nie trzeba szlifować. Multi-finish, GŁADŹ BEZPYŁOWA - pochodzi ona z Wielkiej Brytanii i jest doskonała do wykorzystania zamiast tradycyjnych gładzi szpachlowych. Zalety tej technologii to:

 • bardzo gładka struktura scian po wykończeniu
 • gładzenie tynku na mokro - bez użycia papieru ściernego ! (nie ma pyłu)
 • znacznie szybszy czas wykonania usługi
 • wyższa odporność gotowej gładzi na uszkodzenia mechaniczne.
 • Metoda idealna dla alergików i osób uczulonych na kurz,
 • nie ma konieczności gruntowania gotowego tynku przed malowaniem.

Do szlifowania gładzi tradycyjnej wykorzystujemy sprzęt najnowszej technologii, który pochłania 95% pyłu.


Montaż podłóg drewnianych oraz paneli

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu układania paneli podłogowych, w tym:

 • Układanie paneli podłogowych laminowanych
 • Układanie paneli drewnianych (finisz parkiet, deska barlinecka)
 • Montaż: listew przypodłogowych, cokołów, narożników, ćwierćwałków, itp.
 • Podcinanie (skracanie) drzwi wewnętrznych
 • Układanie paneli ściennych
 • Usuwanie starego parkietu, płytek, wykładziny.


Sufity, ścianki, montaż płyt gipsowo - kartonowych

Wykonujemy sufity podwieszane i ścianki działowe. Sufity proste i wielopoziomowe , ognioodporne i wodoodporne, montujemy również płyty na klej. Scianki z płyt gipso - kartonowych są najszybszym rozwiązaniem, gdy wykonujesz remont mieszkania lub chcesz podzielić swoją przestrzeni dają nieograniczone możliwości formy i kształtu.

Zabudowy z płyt gipsowych to metoda, która pozwala m. in. na:

 • maskowanie rur
 • wykonywanie ozdobnych gzymsów , półek itp.


Renowacja , naprawa powierzchni drewnianych

Nasza mocną stroną jest wypelnianie ubytków drewnianych , naprawiamy Twoje drzwi , okna , parapet , porecz i wiele innych elementów drewnianyc, które uległy zniszczenie mechanicznemu , wdała się w nie próchnica czy wilgoć.

Licznik odwiedzin: 157032
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy